Turystyczne

Neoplan Transliner N316

Data pierwszej rejestracji: 01.2000 1 014 532 km Euro 2

Specyfikacje pojazdu

Data pierwszej rejestracji:  01.2000

Przebieg:  1 014 532 km

Norma emisji spalin:  Euro 2

Klasa:  Turystyczne

Wersja:  SHD

Lokalizacja:  Peschiera del Garda - Verona - Italia

Stan pojazdu:  Gotowy do jazdy

Numer identyfikacyjny pojazdu:  WAG203162XBD28202

Podłoga:  Normalna podłoga

Długość:  12,00 m

Szerokość:  2,50 m

Wysokość:  3,60 m

Data ważności przeglądu:  02.2025

Drzwi:  1+1

Całkowita pojemność pasażerska:  57

Fotele:  55

Miejsca, w tym fotel kierowcy, z certyfikatu rejestracyjnego S1:  57

Miejsca stojące:  0

Miejsce stojące – pole S2 w dowodzie rejestracyjnym:  0

Miejsca dla osób towarzyszących:  1

Składane siedzenia:  0

Miejsca dla wózków inwalidzkich:  0

Pochylnia dla wózków:  Brak

Pojemność bagażnika:  10 ㎥

Przelotowy przedział bagażowy

Paliwo:  Olej napędowy

Marka silnika:  Mercedes-Benz

Model silnika:  Mercedes 404

Pozycja silnika:  Tylny

Pojemność:  14 618 cc

Moc:  280 kW

Pojemność zbiornika paliwa:  400 L

Rodzaj skrzyni biegów:  Ręczna

Marka skrzyni biegów:  ZF

Model skrzyni biegów:  8 Gears

Osie:  2

liczba kół (pojedyncze lub podwójne):  6

Rozmiar opon dla osi 1:  295/80 R22.5

Rozmiar opon dla osi 2:  295/80 R22.5

Felgi aluminiowe

Klimatyzacja kabiny kierowcy

Klimatyzacja kabiny pasażerów

Nagrzewnica

Nagrzewnica postojowa

Tempomat:  Standardowy

Tachograf:  Analogowy

ABS

ASR

Retarder

Alkomat

Monitoring CCTV

Kamery wewnętrzne

Kamery zewnętrzne

Kamera cofania

Sygnalizacja pożarowa

Tablice z celem podróży

Miejsce do spania dla kierowcy

Gniazdo elektryczne kierowcy

Mikrofon

Wi-Fi

Lodówka

Toaleta

Kuchnia

Ekspres do kawy

Okna:  Podwójna szyba

Otwierane okna:  1

Monitory w oparciach foteli

Radio w fotelach

Porty USB w fotelach

Gniazda elektryczne w fotelach pasażerów 220 V

Tapicerka foteli:  Materiał tekstylny

Odchylane fotele

Rozkładane fotele

Pasy bezpieczeństwa

Podnóżek

Stoliki w oparciach foteli

Dane pojazdu

Dlaczego Fleequid?

Łatwe transakcje

Platforma technologiczna zastępująca negocjacje z niezdecydowanymi rozmówcami

Szybkie procesy

Fleequid oszczędza czas i energię Twojego zespołu

Transparentne wsparcie

Wszystko jest jasne – od rejestracji po dostawę pojazdu