Turystyczne

Man Lion's Coach

Data pierwszej rejestracji: 05.2004 1 125 845 km Euro 3

Specyfikacje pojazdu

Data pierwszej rejestracji:  05.2004

Przebieg:  1 125 845 km

Norma emisji spalin:  Euro 3

Klasa:  Turystyczne

Wersja:  AG R07

Lokalizacja:  Venezia - Veneto - Italia

Stan pojazdu:  Gotowy do jazdy

Numer identyfikacyjny pojazdu:  WMAR07ZZZ4T004872

Podłoga:  Normalna podłoga

Długość:  12,00 m

Szerokość:  2,55 m

Wysokość:  3,00 m

Data ważności przeglądu:  08.2025

Drzwi:  1+1

Całkowita pojemność pasażerska:  55

Fotele:  53

Miejsca, w tym fotel kierowcy, z certyfikatu rejestracyjnego S1:  55

Miejsca stojące:  0

Miejsce stojące – pole S2 w dowodzie rejestracyjnym:  0

Miejsca dla osób towarzyszących:  1

Składane siedzenia:  0

Miejsca dla wózków inwalidzkich:  0

Pochylnia dla wózków:  Brak

Pojemność bagażnika:  0 ㎥

Przelotowy przedział bagażowy

Paliwo:  Olej napędowy

Marka silnika:  MAN

Model silnika:  LLM3027EST002K

Pozycja silnika:  Tylny

Pojemność:  11 967 cc

Moc:  301 kW

Rodzaj skrzyni biegów:  Ręczna

Osie:  2

liczba kół (pojedyncze lub podwójne):  6

Rozmiar opon dla osi 1:  295/80 R 22.5

Rozmiar opon dla osi 2:  295/80 R 22.5

Felgi aluminiowe

Klimatyzacja kabiny kierowcy

Klimatyzacja kabiny pasażerów

Nagrzewnica

Nagrzewnica postojowa

Tempomat:  Brak

Tachograf:  Analogowy

ABS

ASR

Retarder

Alkomat

Monitoring CCTV

Kamery wewnętrzne

Kamery zewnętrzne

Kamera cofania

Sygnalizacja pożarowa

Tablice z celem podróży

Miejsce do spania dla kierowcy

Gniazdo elektryczne kierowcy

Mikrofon

Odtwarzacz CD

Odtwarzacz DVD

Wi-Fi

Radioodtwarzacz USB

Toaleta

Kuchnia

Ekspres do kawy

Lodówka

Otwierane okna:  1

Zasłony

Monitory w oparciach foteli

Radio w fotelach

Porty USB w fotelach

Gniazda elektryczne w fotelach pasażerów 220 V

Tapicerka foteli:  Materiał tekstylny

Odchylane fotele

Rozkładane fotele

Stoliki w oparciach foteli

Kieszeń fotela

Podłokietnik

Podnóżek

Pudełko na kapelusze

Pasy bezpieczeństwa

Dokumenty

Dowód rejestracyjny pojazdu

Dane pojazdu

Autobus przygotowany jest do montażu ekspresu do kawy. Należy również zaznaczyć, że tachograf jest analogowy.

Dlaczego Fleequid?

Łatwe transakcje

Platforma technologiczna zastępująca negocjacje z niezdecydowanymi rozmówcami

Szybkie procesy

Fleequid oszczędza czas i energię Twojego zespołu

Transparentne wsparcie

Wszystko jest jasne – od rejestracji po dostawę pojazdu