Międzymiastowe

Setra S 417

Przegląd wygasł Data pierwszej rejestracji: 01.2009 985 983 km Euro 5

Specyfikacje pojazdu

Data pierwszej rejestracji:  01.2009

Przebieg:  985 983 km

Norma emisji spalin:  Euro 5

Klasa:  Międzymiastowe

Wersja:  UL

Lokalizacja:  Olgiate Comasco - Como - Italia

Stan pojazdu:  Gotowy do jazdy

Numer identyfikacyjny pojazdu:  WKK63310313107567

Podłoga:  Normalna podłoga

Długość:  14,05 m

Szerokość:  2,55 m

Wysokość:  3,00 m

Data ważności przeglądu:  05.2024

Drzwi:  1+2

Całkowita pojemność pasażerska:  91

Fotele:  57

Miejsca, w tym fotel kierowcy, z certyfikatu rejestracyjnego S1:  57

Miejsca stojące:  33

Miejsce stojące – pole S2 w dowodzie rejestracyjnym:  33

Miejsca dla osób towarzyszących:  0

Miejsca dla wózków inwalidzkich:  1

Pochylnia dla wózków:  Brak

Pojemność bagażnika:  4 ㎥

Przelotowy przedział bagażowy

Paliwo:  Olej napędowy

Marka silnika:  Mercedes-Benz

Model silnika:  OM457hLAEEv

Pojemność:  11 967 cc

Moc:  260 kW

Rodzaj skrzyni biegów:  Automatyczna

Marka skrzyni biegów:  ZF

Model skrzyni biegów:  6HP602C

Osie:  3

liczba kół (pojedyncze lub podwójne):  8

Rozmiar opon dla osi 1:  295/80 R22.5

Rozmiar opon dla osi 2:  295/80 R22.5

Rozmiar opon dla osi 3:  295/80 R22.5

Koło zapasowe

Felgi aluminiowe

Klimatyzacja kabiny kierowcy

Klimatyzacja kabiny pasażerów

Nagrzewnica

Nagrzewnica postojowa

Tempomat:  Brak

ABS

ASR

Retarder

Tachograf

Kamery wewnętrzne

Alkomat

Monitoring CCTV

Kamery zewnętrzne

Kamera cofania

Sygnalizacja pożarowa

Tablice z celem podróży

Marka tablic z celem podróży:  LAWO

Miejsce do spania dla kierowcy

Gniazdo elektryczne kierowcy

Wi-Fi

Mikrofon

Kuchnia

Ekspres do kawy

Lodówka

Toaleta

Otwierane okna:  1

Tapicerka foteli:  Materiał tekstylny

Odchylane fotele

Rozkładane fotele

Pasy bezpieczeństwa

Stoliki w oparciach foteli

Monitory w oparciach foteli

Radio w fotelach

Porty USB w fotelach

Gniazda elektryczne w fotelach pasażerów 220 V

Dokumenty

Dowód rejestracyjny pojazdu

Dane pojazdu

W przypadku eksportu poza Włochy wymagana jest kontrola pojazdu.

Dlaczego Fleequid?

Łatwe transakcje

Platforma technologiczna zastępująca negocjacje z niezdecydowanymi rozmówcami

Szybkie procesy

Fleequid oszczędza czas i energię Twojego zespołu

Transparentne wsparcie

Wszystko jest jasne – od rejestracji po dostawę pojazdu