Miasto

Mercedes-Benz Citaro

Data pierwszej rejestracji: 11.2012 515 040 km Euro 5

Specyfikacje pojazdu

Data pierwszej rejestracji:  11.2012

Przebieg:  515 040 km

Norma emisji spalin:  Euro 5

Klasa:  Miasto

Wersja:  O530

Lokalizacja:  Olgiate Comasco - Como - Italia

Stan pojazdu:  Gotowy do jazdy

Numer identyfikacyjny pojazdu:  WEB62809010604265

Podłoga:  Niska podłoga

Długość:  11,95 m

Szerokość:  2,55 m

Wysokość:  3,40 m

Data ważności przeglądu:  03.2024

Drzwi:  2+2+2

Całkowita pojemność pasażerska:  103

Fotele:  28

Miejsca, w tym fotel kierowcy, z certyfikatu rejestracyjnego S1:  28

Miejsca stojące:  75

Miejsce stojące – pole S2 w dowodzie rejestracyjnym:  75

Miejsca dla osób towarzyszących:  0

Miejsca dla wózków inwalidzkich:  1

Pochylnia dla wózków:  Elektryczny

Pojemność bagażnika:  0 ㎥

Przelotowy przedział bagażowy

Paliwo:  Olej napędowy

Marka silnika:  Mercedes-Benz

Model silnika:  OM 926 LA EEV/2

Pojemność:  7201 cc

Moc:  210 kW

Rodzaj skrzyni biegów:  Automatyczna

Marka skrzyni biegów:  ZF

Osie:  2

liczba kół (pojedyncze lub podwójne):  6

Rozmiar opon dla osi 1:  275/70 R22.5

Rozmiar opon dla osi 2:  275/70 R22.5

Koło zapasowe

Felgi aluminiowe

Klimatyzacja kabiny kierowcy

Klimatyzacja kabiny pasażerów

Nagrzewnica

Nagrzewnica postojowa

Tempomat:  Brak

ABS

ASR

Retarder

Tachograf

Alkomat

Monitoring CCTV

Kamery wewnętrzne

Kamery zewnętrzne

Kamera cofania

Sygnalizacja pożarowa

Tablice z celem podróży

Marka tablic z celem podróży:  Lawo

Miejsce do spania dla kierowcy

Gniazdo elektryczne kierowcy

Wi-Fi

Mikrofon

Kuchnia

Ekspres do kawy

Lodówka

Toaleta

Okna:  Pojedyncza szyba

Otwierane okna:  0

Tapicerka foteli:  Materiał tekstylny

Odchylane fotele

Rozkładane fotele

Pasy bezpieczeństwa

Stoliki w oparciach foteli

Monitory w oparciach foteli

Radio w fotelach

Porty USB w fotelach

Gniazda elektryczne w fotelach pasażerów 220 V

Dokumenty

Dowód rejestracyjny pojazdu

Dane pojazdu

Dlaczego Fleequid?

Łatwe transakcje

Platforma technologiczna zastępująca negocjacje z niezdecydowanymi rozmówcami

Szybkie procesy

Fleequid oszczędza czas i energię Twojego zespołu

Transparentne wsparcie

Wszystko jest jasne – od rejestracji po dostawę pojazdu